2023 Rugsėjo 7 d.Vilnius
Registruotis Registruotis

Išplėskite savo verslo ribas

„Business World Bridge 2023” – renginys, į kurį kviečiame dalyvauti verslo, siekiančio augti ir plėstis už šalies ribų, atstovus. Dalyviai turės galimybę nemokamai pasikonsultuoti su užsienio teisės ir finansų ekspertais jiems rūpimais klausimais.  

Dalyvaujančių profesionalų

100+

Vieta

„Novotel Vilnius Centre“, Gedimino pr. 16, Vilnius

Registruotis Arrow icon

Renginio organizatoriai

Cicero

atstovaujami

Avocad
Clarkson Hyde Global

atstovaujami

Baltic Accounting Experts

Konferencija suburia užsienio rinkų teisės ir finansų specialistus pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su Lietuvos įmonėmis. 

Pasinaudokite puikia galimybe nemokamai akis į akį pasikonsultuoti ir užmegzti ryšius su skirtingų šalių profesionalais: advokatais, finansininkais, auditoriais ir mokesčių specialistais. 

 • Individualūs profesionalų patarimai jums 

  Bendrovės dažnai susiduria su teisiniais ir finansiniais iššūkiais, kai veikia ar planuoja pradėti veiklą tarptautinėse rinkose. Ši konferencija suteikia galimybę pasikonsultuoti su skirtingų šalių specialistais, turinčiais žinių ir patirties tarptautinių mokesčių, sandorių, finansų srityse savo šalies rinkoje. 

 • Nemokamos konsultacijos 

  Teisininkų ir finansų specialistų paslaugos turi savo kainą, ypač kai kalba eina apie tarptautinių specialistų žinias. O šio renginio tikslas suteikti galimybę verslininkams nemokamai gauti jiems reikalingų patarimų.  

 • Santykių mezgimas ir nauji ryšiai 

  Renginys yra platforma verslo įmonėms susipažinti su profesionalais iš viso pasaulio. Naujų ryšių užmezgimas gali virsti bendradarbiavimu, partneryste ar verslo galimybėmis. 

 • Pagalba žengiant į užsienio rinkas 

  Renginyje vietinio verslo atstovai turės puikią progą sužinoti apie kitų šalių verslo plėtros subtilybes tiesiai iš tų valstybių teisės ir finansų specialistų.  

Dalyviai

Nepraleiskite puikios galimybės ir užsiregistruokite! 

events@avocad.lt

Pateikdami šią formą sutinkate su mūsų privatumo politika.